Fotowoltaika
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez SEnergii s.c. w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

SEnergii s.c.
ul. Tylna 3L

90-364 Łódź

http://senergii.pl
tel. +48 576160816
email:
senergii@senergiisc.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez SEnergii s.c. w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

SEnergii

Fotowoltaika

Zostań w domu i otrzymaj darmową wycenę inwestycji.

Wypełnij formularz.

#Zostań w domu i wyceń Swoją fotowoltaikęRozprzestrzenianie się wirusa (COVID-19) w Polsce i całej Europie, powoduje niepewność i pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. W związku z powyższym chcielibyśmy poinformować, jak obecnie mogą państwo otrzymać wycenę własnej EKO elektrowni.

W trosce o zdrowie i ochronę wszystkich klientów oraz pracowników dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. W tym celu uruchamiamy zdalną wycenę instalacji PV, która jest całkowicie darmowa.

Jeśli jesteś zainteresowany zdalną wyceną swojej instalacji fotowoltaicznej oraz poprawą niezależności energetycznej w tych niepewnych chwilach zadzwoń lub wyślij poniższy formularz kontaktowy z prośbą o wycenę.
Jeśli będzie brakowało wymaganych danych do wyceny, nasz konsultant skontaktuję się z tobą w celu uzupełnienia brakujących informacji.
Na ich podstawie w przeciągu 5 dni roboczych zostaną przedstawione Państwu proponowane możliwość takiej inwestycji. Oferta będzie przedstawiała aktualne możliwości rynkowe spełniające wszystkie wymagania jakościowe oraz dostępne materiały na rynku.

Co dalej ?

Jeśli po przedstawieniu oferty podejmiesz decyzję o realizacji takiej inwestycji. Zostaniesz telefonicznie poinformowany przez naszego konsultanta o dalszych krokach potrzebnych do realizacji.

Co będzie potrzebne:

• Roczne zużycie energii
(znajdziesz je na ostatnim rachunku za prąd)
• Lokalizacja planowanej inwestycji
(najlepiej współrzędne z Google mapy)
• Kilka zdjęć obiektu oraz okolicy, na którym planujesz inwestycję
(najlepiej zdjęcia robione od północy)
• Przybliżone wymiary tego obiektu
(im dokładniejsze wymiary tym wycena będzie dokładniejsza mogą być zdjęcia z projektu takiego obiektu)
Imię i Nazwisko | Nazwa Firmy
Twój e-mail :
Telefon :
Roczne zużycie energii :
Zdjecia Obiektu :
Zdjęcie z projektu | szkic z wymiarami :
Pytanie | Dodatkowe informacje :
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!